Твоє Життя випуск 94. Сім’я

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 16 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 94. Сім’я

Твоє Життя випуск 94. Сім’я.
Любов до батьківщИни починається з сім’ї, — казав Френсіс Бекон. Сім’я завжди буде основою суспільства, — в унісон писав Оноре де Бальзак. Тема сім’ї – провідна у нашій передачі сьогодні. Вітаємо усіх, кого вона цікавить!
Що є основою родинного затишку? Як можна подарувати маму й тата знедоленим дітям? Чи піддається підрахункам сімейне щастя? Залишайтесь з нами, і ви дізнаєтеся!
У всесвітній павутині є сайт руху «чайлд-фрі». Дослівний переклад з англійської – «вільні від дітей». Цей громАдський рух охоплює велику кількість людей. Їхня ідея – ніколи не мати дітей. Не томУ, що не мають для цього фінансових чи інших можливостей, а просто томУ, що не хочуть. Послідовники «чайлд-фрі» воліють жити для себе, не нестИ відповідальності за малюків і взагалі робити те, що їм подобається.
Відповідно до Біблії, діти – це подарунки неба, тому більшість християнських сімей – багатодітні. Гість рубрики «Біблія — тобі» має велику сім’ю і знає секрет родинного щастя і благополуччя. З ним спілкується мій колега Павло Сільковський.
«Біблія – тобі»: «Християнська сім’я» Микола Сільковський, пастор, м. Рівне
За останніми дослідженнями експертів, майже три чверті українців вважають головним носієм моральних цінностей сім’ю. Тобто, саме від батьків залежить, якими стануть їхні діти. Але прислів’я «яблуко від яблуні недалеко падає» не завжди підтверджується у реальному житті. Особливо коли у дитячі долі втручаються віруючі люди. Що з цього виходить, досліджуємо у рубриці «Твій час».
Твій час: «Шанс на сім’ю» Документальна розповідь про центр соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс»
Кліп «Дякую Тобі, Господь»