Твоє Життя випуск 186. Cни та їх тлумачення

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 11 Апр. 2011 г.
Твоє Життя випуск 186. Cни та їх тлумачення

Твоє Життя випуск 186. Cни та їх тлумачення.
«Немає свідка сну, але є в ньому подоба блаженства!» — Овідій Назон.
Тема сьогоднішнього випуску – сни та їх тлумачення. Отож, усіх, хто бачить «нічні кінофільми», запрошуємо до перегляду програми.
Геродот вважав, що люди зазвичай бачать уві сні те, про що вони думають удень. Ми вирішили перевірити це на практиці та запитали у перехожих на вулицях міста.
Опитування на вулиці: Чи відповідають сни дійсності?
«Життя і сновидіння — сторінки однієї і тієї ж книги.» — Артур Шопенгауер. Виявляється, що деякі сни попереджають наших земляків про подальшу долю. Подружжя Тарасових неодноразово переконувалось у правдивості нічних провидінь. Перший віщий сон Ніна побачила у вісім років.
Твій час: «Не сни, а … реальність», Ніна та Нарцис Тарасові, м.Вінниця
Цікаві та сірі, ті, що, несуть у собі ознаки минулого або малюють у свідомості картини майбутнього, приємні або жахливі — все це наші сни. Їхній зміст здавна був загадкою для людини — в різні часи існували різні тлумачення снів. Що про це думають віряни, дізнаємося з рубрики «Біблія — тобі».
«Біблія – тобі»: «Що кажуть «Сонники»?», Сергій Богачук, пастор-євангеліст, м. Вінниця
Кажуть, «сон — це виворіт буття» і «добре прожитий день дає спокійний сон». Отож, не нервуйтеся, не ображайтеся, усе прощайте і нескінченно любіть. Тоді сни будуть – в задоволення, і зранку – настрій чудовий! Бажаємо успіхів у звершенні добрих справ.