Твоє Життя выпуск 228 — В пошуках сенсу життя

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 14 Апр. 2012 г.
Твоє Життя выпуск 228 — В пошуках сенсу життя

«Твій час»: Життя людини – це явище космічного, вселенського масштабу: унікальне за своїм змістом, наповнене різними щодо сили і полярності подіями та почуттями. В ньому поряд з драматичними присутні яскраві позитивні моменти, які вміщують у собі могутні стимули для творчої діяльності і саморозвитку особистості. «Прагни завжди перемагати скоріше самого себе, ніж долю, і змінювати швидше свої бажання, ніж порядок у світі». Погодьтеся, у словах Декарта є раціональне зерно. Не людина ставить питання про сенс свого життя, а життя ставить це питання перед нею, і людина повинна щодня і щогодини відповідати на нього не словами, а діями. У цьому переконалася вінничанка Марина Петрівна Сізова.
«Біблія – тобі»: Той, хто відчуває своє життя позбавленим сенсу, не тільки нещасливий, але й навряд чи життєздатний. Знаходження сенсу — це покликання.
Якщо в людині є основа для життя, вона витримає майже всі його умови. Про найціннішу, найбільш надійну, істинну життєву платформу ми дізнаємось із рубрики «Біблія – тобі». Гість студії – равин Вінницької єврейської месіанської громади Михайло Самсонов.