Твоє Життя випуск 98. Головне і другорядне

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 22 Фев. 2011 г.
Твоє Життя випуск 98. Головне і другорядне

Твоє Життя випуск 98. Головне і другорядне.
Час складається не тільки з хвилин та годин, а також з бажань та любові. Хто вміє любити, той зможе і багато зробити. Що у вашому житті головне, а що другорядне? Чи зміняться ваші пріоритети у новому році? Про це ми запитали на вулицях Вінниці.
Опитування на вулиці: Що у вашому житті головне, а що другорядне? Чи зміняться ваші пріоритети у новому році?
Всі турбуються не про те, чи правильно живуть, а про те, чи довго проживуть, втім жити правильно доступно усім, жити довго – нікому, писав Сенека Старший. А ще — хто багато думає про дрібниці, в того не вистачає часУ замислитися про важливе.
Наш співвітчизник Ігор Лисенко має добре почуття гумору, та довгий час не почував себе щасливим, навіть коли піднімав настрій іншим. Чи знайшов немирівчанин своє щастя, знає Ірина Колодкіна.
Твій час: «Пріоритети», Ігор Лисенко, м. Немирів Вінницької області
Римський імператор Тит Веспасіан зазвичай після даремно прожитого дня казав: «Друзі, я знову втратив один день». На запитання: що найскладніше для людини? – він відповідав: «Належним чином цінувати часом та правильно його використовувати – виключно на серйозні й добрі справи. Ми відповідаємо не тільки за свій робочий час, а й за відпочинок».
Вірний розподіл часу неможливий без планування та визначених пріоритетів. Про це веде мову мій колега Павло Сільковський у наступній рубриці.
«Біблія – тобі»: «Головне та другорядне» Сергій Богачук, пастор-євангеліст, м. Вінниця
Побажання вінничан