Твоє Життя випуск 93. День подяки

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 16 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 93. День подяки

Твоє Життя випуск 93. День подяки.
Подяка – ознака шляхетності, — казав філософ Езоп. Бути шляхетними за давньогрецькими понЯттями вчитимося сьогодні.
Днями у всіх християнських церквах відбулися спеціальні богослужіння. Привід – закінчення жнив, тема – подяка Богові за хліб, за мир, за Україну. Святкові зібрання проходили у храмах та простонеба, тематичну молитву представники різних християнських конфесій звершили й на Майдані незалежності у Києві. Наша знімальна група побувала на дні подяки у вінницькій церкві християн віри євангельської «Спасіння».
Сюжет День подяки
17 жовтня за ініціативою Організації об’єднаних націй проходить Міжнародний день боротьби з бідністю. За даними ООН, близько трьох мільярдів людей — тобто майже половина населення Землі — живе менше ніж на два долари в день. В Україні за межею бідності знаходяться майже 30%. Християни, тим не менш, вважають, що дякувати Богу потрібно за все, що Він посилає. КрапкИ над «і» розставляє гість рубрики «Біблія — тобі».
«Біблія – тобі»: «Про день подяки» Сергій Богачук, євангеліст, м. Вінниця
Активістка, комсомолка, оптимістка і просто приємна людина. Навіть перефразувавши відомий вислів, важко уявити, що ці слова – про хвору на ДЦП жінку, інваліда дитинства І групи. Марія Драна, що мешкає на Кіровоградщині, незважаючи на абсолютно недієздатні руки, навчилася писати, шити, прати. У її хаті завжди людно, кожному вона дасть слушну пораду, знайде слово підтримки та підбадьорення. До її гостинної оселі завітала і творча група телепередачі «Твоя життя». Секрет оптимізму цієї жінки дізнавалася Ірина Колодкіна.
Твій час: Марія Драна, м. Кіровоград
П’ята частина жителів Земної кулі недоїдає. Від голоду щоденно помирає 34 тисячі неповнолітніх. Є діти, які не знають, що таке цукерки чи тістечка.
Проте Україну Бог благословляє і щедрим врожаєм, і мирним небом. Франківським колоритом вдячності ділитимуться із нашими глядачами співаки та музиканти гурту «Джерело».
День подяки гурт «Джерело» (День подяки-2006)