Твоє Життя випуск 91. Приречені на залежність

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 16 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 91. Приречені на залежність

Твоє Життя випуск 91. Приречені на залежність.
Чи може повна обізнаність про наркотик захистити від залежності? Хто може стати жертвою оманливого кайфу? Чи можливо наркоману зі стажем змінити життя на сто вісімдесят градусів? Відповіді на ці та інші запитання ми шукаємо сьогодні.
Наркоман з неповною вищою освітою. Кіровоградець Володимир Бочаров-Туз не просто вживав наркотики, а підходив до цього процесу науково: намагався подовжити кайф та отримати його максимально безпечно для себе.
Він досконало вивчив вплив різних хімічних речовин на організм та своєю підпільною лабораторією намагався скласти конкуренцію країнам золотого трикутника. Дбаючи про імідж вітчизняного нарковиробника, Володимир не здогадувався, як жорстоко підставить його наркотик. Долею нашого героя цікавилася Ірина Колодкіна.
Твій час: «Наркохімік» Володимир Бочаров-Туз, м. Кіровоград
Для набуття табакозалежності необов’язково палити довго та багато. Про це йдеться у результатах дослідження науковців Массачусетського університету. Вони стверджують, що для звикання до никотину дитині достатньо двох днів, а при викурюванні семи цигарок на місяць у дитини спостерігаються симптоми табакозалежності. Саме про залежність йдеться у рубриці «Біблія — тобі». Деталями цікавиться мій колега Павло Сільковський.
«Біблія – тобі»: «Наркоманія і паління у світлі Біблії» Вадим Лімборський
Я без Тебе безсилий Олег Майовський (Малин-2007)
Інколи ми, дізнавшись, що хтось – наркоман, ставимо на цій людині хрест. Тавро залежності заважає нам повірити, що доля невдахи може змінитися. Але жодна громАдська думка не перешкоджає Богу бачити у кожному, навіть запеклому наркомані, Свою дитину із щасливим майбутнім. Він готовий простити найважчий гріх і допомогти розпочати твоє життя з нової сторінки. Це доводить авторка наступної рубрики – вінницька поетеса Лариса Козинюк.
Твоє поетичне слово: Погасла свічка
Навчи Євген Гудухін (Фестиваль надії-2006)