Твоє Життя випуск 90. Правда про час

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 16 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 90. Правда про час

Твоє Життя випуск 90. Правда про час.
Подивіться на годинники і проаналізуйте, на що сьогодні пішов ваш час. Про те, як ефективно його використовувати, говоритимемо сьогодні. Час має велике значення. З часом ми стаємо розумнішими, переоцінюємо життєві пріоритети. «Розумна людина інколи поспішає, але нічого не робить нашвидкоруч» — казав Честерфільд. Героїня рубрики «Твій час» у юності припустилася чималих помилок. Проте раптові спомини дитинства у важку хвилину врятували її, можливо, від смерті. Втім, послухайте самі.
Твій час: «Пізній час» Раїса, м. Київ
Якщо вам відома подальша доля трьох учасниць історії 30-річної давності, ви можете написати листа нашій головній героїні на адресу телепередачі «Твоє життя». («Твоє життя», а/с 559, м. Вінниця, 21001). Також будемо раді вашим відгукам та пропозиціям на нашому Інтернет-форумі на веб-сайті телерадіокомпанії «Пілігрим».
На часі – наступна рубрика. Григорій Сковорода писав: «З усіх втрат трата часу найдорожча». Години, дні, роки – це Божий дарунок,- переконаний вінницький євангеліст Сергій Богачук. Він розповідає, як не змарнувати, а зберегти відведений для життя час.
«Біблія – тобі»: «Правда про час» Сергій Богачук, євангеліст, м. Вінниця
Проходить час Зоя Главацька, церковь «Жизнь», Вашингтон (трек 4)
«Не витрачай час намарно. Це матеріал, з якого зроблене життя», — писала Маргарет Мітчелл. Усі ми різні, і кожному відведена своя доля. Як жити, щоб не шкодувати, коли доведеться підвестИ підсумки? Послухайте і отримайте відповідь у поезії вінничанки Лариси Козинюк.
Твоє поетичне слово: «Соняшники»
Буде радість Людмила Крічковська