Твоє Життя випуск 89. Душа рекетера

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 15 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 89. Душа рекетера

Твоє Життя випуск 89. Душа рекетера.
Бандит, рекетер, заможна й шанована у певних колах людина. У нього було все — великі гроші, влада, сім’я. Але відчуття задоволення від життя усе не приходило. І тільки коли Ігор ЛагОміна втратив усе це, зрозумів, чого йому не вистачало для справжнього щастя. Історія рекетера, секрет максимуму життя та авторська пісня чекає на вас сьогодні!
Твій час: «Душа рекетера» Ігор Лагоміна, м. Кіровоград
Видатний євангельський проповідник минулого століття Муді одного разу запитав: «Як видалити повітря зі стакану?» Після низки невдалих відповідей він взяв графін та налив до стакану води. «Ось, тепер повітря витіснене, — сказав Муді і пояснив. – Порожнечу у людській душі не може заповнити ніщо і ніхто, крім Бога». У кожного з нас є час, сила, потенціал, але досягнути максимуму життя можливо тільки з Божою допомогою, переконаний проповідник з Кіровограду Ніл Плохов.
«Біблія – тобі»: «Максимум у Бозі» Ніл Плохов, проповідник, м. Кіровоград
Хтось сказав: Для одних найважливіше – покраще влаштуватися на цій землі, для інших – якнайкраще підготуватися до вічності. Той, хто за пріоритет обрав друге, щасливий тут і буде радіти там, запевняє столичний співак Євген Гудухін.