Твоє Життя випуск 87. Вічність

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 15 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 87. Вічність

Твоє Життя випуск 87. Вічність.
Сьогодні ми дозволимо собі переступити табу і зазирнути у вічність. Очевидці смерті розкажуть, що знаходиться за тонкОю межею життя. А що після смерті? Це запитання бентежить людство з давніх-давен. Наше існування закінчується смертю чи її прихід означає початок вічності? Можливо, це перехід від одного життя до іншого? Сьогодні на нас чекає зустріч з людьми, які, як вони кажуть, повернулися з потойбічного світу. За межу надприроднього ми подорожуємо з Іриною Колодкіною.
Твій час: «Подорож у потойбіччя зі зворотним квитком»
Володимир Покотило, м. Апостолово Криворізького району Дніпропетровської області
Станіслав Павленков, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
На початку дев´яностих років минулого століття справжнім бестселером в Україні стала епохальна праця Раймонда Моуді «Життя після життя». З розповідей пацієнтів, які пережилИ кількахвилинну зупинку серця, американський автор відхиляє завісу таємничості від людської смерті. Що чекає на кожного по той бік життя, знає гість рубрики «Біблія — тобі». З ним спілкується Павло Сільковський.
«Біблія – тобі»: «Клінічна смерть» Анатолій Похолок, євангеліст, м. Жмеринка
Скоро, скоро вже Об’єднаний хор ХВЄ України (Малин-2007)
Сенсаційну заяву зробили голандські фізіологи у британській пресі. Створивши комп’ютерну програму, що аналізує відчуття людей, які побували у клінічній смерті, вони науково можуть довестИ безсмертя душі. Християн смерть не лякає, навпаки, вони чекають на краще життя після тОго, як залишать землю. Про це йдеться у пісні гурту «Пілігрим» з Молдови.
Ах, Земля Гурт «Пілігрим», м. Бєльци, Молдова
Вважається, що кішка досягає зрілості за 18 місяців та живе 10 років. Собака досягає зрілості у 2 роки та живе до 12. Для коня ці цифри дорівнюють 4 та 25 років відповідно. На підставі цих даних людина, що стає зрілою у 25 років, має жити 150. Сьогодні середня тривалість життя мешканців розвинутих країн — сімдесят дев’ять років. Біблія та герої нашої програми стверджують, що фізичною смертю життя не закінчується. Питання, де будемо проводити вічність, кожен вирішує особисто з Богом. Головне – не запізнитися.