Твоє Життя випуск 86. Розпуста та чистота

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 15 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 86. Розпуста та чистота

Твоє Життя випуск 86. Розпуста та чистота.
Одного разу один чоловік запитав східного царя, як можна зберегти себе від спокуси. Цар наказав йому пронестИ вулицями міста сосуд, до країв заповнений олією. «Якщо ти проллєш хоч краплю, тобі не жити», — запевнив цар. Незважаючи на багатолюдність вузьких вулиць на шляху, чоловік повернувся до царського палацу живим. «Що ти бачив навкруги себе, коли йшов містом?», — запитав можновладець. «Нічого, — відповів він, — я не міг спостерігати, адже був зайнятий олією». «Добре, — резюмував цар, — так і чини. Усією увагою, серцем та почуттями з´єднайся з Богом. Цим ти збережеш себе від падіння».
Герой нашої програми ріс не на Сході, а у звичайному українському селі Микулинці, що на Вінниччині. Василя Заболотного виховувала вулиця, і він не знав книжних секретів. ТомУ і не відмовлявся від спокус, пив розпусту повною чаркою. Чи подобалося йому таке життя і на що він його проміняв — у рубриці «Твій час».
Твій час: «Сповідь фермера» Василь Заболотний, с. Микулинці
Сучасний світ пропонує багато підробок під християнську модель сім´ї: громадянський шлюб, педофІлія, зоофІлія, одностатеві сексуальні стосунки. Кохання «на стороні» стало нормою життя. Чому відбувається моральне падіння нації, і чи є вихід з цієї проблеми, дізнається Павло Сільковський у рубриці «Біблія — тобі».
«Біблія — тобі»: «Не чини перелюбу» Сано Гукасян, євангеліст, м. Рівне
«Без Тебе» Гурт «Вічність», Рівне (День подяки-2006)
Цнотливість сьогодні не в моді. Але уряди багатьох держав починають визнавати, що пропаганда безпечного сексу призводить до загальної розпусти та поширення хвороб. ТомУ на рекламу поміркованості до шлюбу та незайманості виділяються мільйони.
Існує міжнародний рух «Срібний перстень», учасники якого перед Богом, людьми і самим собою дають обітницю не мати сексуальних стосунків до шлюбу. Свідченням цього рішення є срібна каблучка. В Україні вже більше двадцяти тисяч осіб офіційно приєдналися до цього руху. Насправді кількість молодих українців-християн, які зберігають себе для шлюбу, вираховується не одною сотнею тисяч. Частина цієї спільноти відвідала сьогодні передачу «Твоє життя».
«Благослови, Господь, наш край» Об´єднаний хор ХВЄ України (Малин-2007)