Твоє Життя випуск 84. Християнський табір

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 15 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 84. Християнський табір

Твоє Життя випуск 84. Християнський табір.
До літа залишИлося менше місяця. Більшість українців вже запланували довгоочікувану відпустку. А де і як відпочивають обмежені фізично люди, ті, що не бачать і не чують, бабусі та дідусі? За допомогою чОго можна подолати будь-яку кризу? Де шукати щастя?
Сьогодні ми помандруємо до одного з вінницьких таборів. За словами організаторів, влітку тут можна побачити людей різного соціального походження, а той, комУ пощастило побувати у гостинному куточку на околиці міста, мріє дістати путівку знову. Як народилася ідея організувати табір-сім’ю, розповідає вінничанка Ганна Губаєва.
Твій час: «Незвичайний табір» Ганна Губаєва, Вінниця
«Усі намагання прищепити людині шляхетні якості та навички, так звану доброчесність, окрім народження згори, схоже на прикрашання різдвяної ялини яблуками та золотими горіхами». Це слова Яна АмОса КомЕнського, великого чеського педагога сімнадцятого століття. Яблука прикрашають ялину, проте вирости вони можуть тільки на яблуні.
Наша зовнішність часто відрізняється від того, що всередині. Внутрішній конфлікт інколи набуває глобальних масштабів. Будь-яку кризу – чи то сімейну, чи державну, можливо подолати, яким чином – знає єпископ Об’єднаної Церкви християн віри євангельської Михайло Якобчук.
«Біблія – тобі»: «Як можна поправити духовність нації» Михайло Якобчук, єпископ ОЦХВЄ, м. Вінниця
Молодість для Христа гурт «Берники», Закарпаття
«Щастя немає і його не буває», — інколи, розчарувавшись, кажуть люди. Буковинський гурт з символічною назвою «Жива краплина» впевнено це заперечує. Давайте послухаємо їхні пісенні аргументи.
Щастя є! Гурт «Жива краплина», Чернівці