Твоє Життя випуск 83. Чи воскресають мертві?

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 15 Дек. 2010 г.
Твоє Життя випуск 83. Чи воскресають мертві?

Твоє Життя випуск 83. Чи воскресають мертві?
Христос воскрес! Так кажуть цими днями всюди. Чи можна впевнено відповідати «Воістину воскрес», чи воскресають мертві? За декілька хвилин ми про це дізнаємося!
Для багатьох святкові дні пов’язані із відпочинком та спілкуванням з рідними, гостинами та незвичайними стравами. З яким настроєм чекають на Великдень вінничани, ми запитали на вулицях міста.
Опитування на вулиці «Що для вас особисто означають великодні свята? Чого ви чекаєте від свята Пасхи?»
Для Миколи Гуменюка, що мешкає у Вінниці, великодні свята – особливі, а цього року навіть ювілейні. Колись саме на Пасху він воскреснув із мертвих. Подробиці переповідає Ірина Колодкіна.
Твій час: Микола Гуменюк, Вінниця
Незадовго до воскресіння Ісус Христос пережив страшні катування та хресну смерть. У Біблії написано, що це — частина Божого плану спасіння людства. Але чи можна було обійтися без страждань і смерті?
Перед тим, як ми почуємо точку зору гостя рубрики «Біблія — тобі», давайте послухаємо, що, на думку українців, найважливіше у святі Пасхи.
Опитування на вулиці «Що, на вашу думку, найважливіше в святі Пасхи?»
«Біблія – тобі»: «Навіщо вмирав Христос?» Сергій Богачук, євангеліст, м. Вінниця
Лише живому Спасителю під силу спасти гинучий світ. Воскреслий Христос переміг смерть та пекло. Щоб звістити цю радісну новинУ мешканцям України, гурт «Благовістя» подолав тисячІ кіломЕтрів. Давайте послухаємо московських гостей.
Про воскресіння Христа Гурт «Благовістя», Москва
Побажання вінничан

1 Комментарий

  • Natalia 12 лет назад

    thank you. dyzhe garna programa, zalyubki slyhayu z nasolodoyu. God Bless!

    Ответить