Твоє Життя №241 «Прийми дитину в родину»

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 17 Фев. 2013 г.
Твоє Життя №241 «Прийми дитину в родину»

«Твій час»: Споконвіків народження дитини було і залишається одним із найбільш щасливих і пам’ятних моментів в житті не тільки матері, але й батька. Пригортаючи до грудей свого малюка, здається, час зупиняється — і все навколо завмирає. На жаль, не кожна людина, хто стає батьком чи матір’ю, здатна гідно пронести крізь життя це почесне ім’я. Адже батьківство – це не тільки щастя, але й обов’язок.

Якщо дитина зосталася сиротою, або в разі неможливості залишення дитини з батьками існує можливість реалізації її права на виховання в сімейному оточенні шляхом усиновлення, встановлення опіки, піклування та взяття під патронат, а це: прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Тому кожна дитини, незалежно від віку і стану здоров’я, має бути всиновленою українцями та залишитись на батьківщині. (Згідно Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року, прийнятою у 2009 році Верховною Радою України.)

Останнім часом в Україні,щоб допомогти хлопчикам і дівчаткам із неблагополучних сімей, держава активізувала всі сили. Різноманітними програмами та заходами органи опіки всіляко сприяють тому, щоб повернути малюкам, відібрану їхніми ж рідними батьками, радість дитинства.

Цей випуск присвячений тому, як Ольга Язвінська (с. Зарванці, Вінниччина) стала матір’ю дев’ятьом дітям.