Твоє Життя 235 — Підводні камені гендерної ідеології

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 08 Авг. 2012 г.
Твоє Життя 235 — Підводні камені гендерної ідеології

«Твій час» Питання гендерної рівності все більше і більше завойовують інформаційний, науковий, соціальний та політичний простір. Сучасне суспільство всіма силами намагається улагодити в державі гендерні питання. Здається, як можна поставити під сумнів їхню позитивність, бо ж відповідно до закону вони спрямовані на формування рівних прав та можливостей чоловіків та жінок.
Поступово сімейна політика в нашій країні перетворюється на гендерну. Новітнім ідеалом у суспільстві стають толерантність і лібералізм.
Гендерна ідеологія стверджує, що людина народжується двостатевою. Впродовж життя вона сама може вибрати: бути їй чоловіком чи жінкою. За теорією гендера розрізняють п’ять статей: гетеросексуали, гомосексуали, лесбіянки, бісексуали і трансексуали. Різні гендерні інверсії сьогодні поки що називаються сексуальними меншинами. Проте якщо вони набуватимуть законності, будуть пропагуватись і насаджуватись як цілком нормальні, можливо, прийде такий момент, що уже традиційна орієнтація буде піддаватися сумніву і нападкам.
Які підводні камені таїть у собі тендерна ідеологія, дізнаємось у цьому випуску програми «Твоє життя»?