Твоє Життя 234 — Вулиця як засіб виховання

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 08 Авг. 2012 г.
Твоє Життя 234 — Вулиця як засіб виховання

«Твій час»: Для того, щоб не піддаватися поганому впливу, потрібно намалювати чітку лінію для свого життя. Принциповість у поглядах, чутливість до сумління і постійність у моралі. Сергій Павловський із Шепетівки, що на Хмельниччині, ще з юних літ потрапив під вплив вулиці. Це потягнуло за собою цілусерію випробувань, за які хлопець розплачувався великою купюрою із банку своїх душевних переживань.
«Опитування»: Вулиця – це обмежений з одного або двох сторін рядами будинків простір у місті або селі, призначений для руху пішоходів та транспорту. Вулиці бувають великі, малі, нові, старі, вузькі, просторі, красиві, звичайні тощо. Однак крім цих характеристик є ще одна, повністю відмінна. У долі багатьох дітей та підлітків вулиця зіграла неабияку роль як засіб виховання і формування особистості.
«Біблія – тобі»: Де, як не в Біблії, шукати мудрості. Справжньої, Божої. Тут зібраний досвід багатьох поколінь. Хто прислуховується до порад цієї книги, той уже на землі знайомиться з раєм. А що в Едемі було найдивовижнішим? Це те, що Бог спілкувався з людиною. Сьогодні Він це робить через Своє Слово, тобто через Біблію. Своїми роздумами ділиться проповідник Сергій Богачук, м.Вінниця.