Твоє Життя випуск 97

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 22 Фев. 2011 г.
Твоє Життя випуск 97

Твоє Життя випуск 97.
Альберт Камю писав: «Людина не стане вільною, допоки не подолає страх смерті».Психологи стверджують, що більшість дорослих комплексів спричинені дитячими страхами.
Не має значення, боїшся ти залишатися наодинці у темній кімнаті чи тебе постійно переслідує невідомий страх. Важливо інше: чи знайдеш ти методи боротьби із ним або ж твоє життя постійно перекреслюватиме це почуття. У рубриці «Твій час» власним досвідом ділитиметься Олексій Луцман з Чернігівщини.
Твій час: «Страх», Олексій Луцман, смт Лосинівка Ніжинського району Чернігівської області
Один атеїст якось поділився із другом: «Є одна думка, яка псує буквально усе у моєму житті». «Що ж це за думка?» — поцікавився його товариш. «Я боюся, що Біблія говорить правду».
Як зясовується у наступній рубриці, Біблія таки має рацію. І у цьому бестселлері №1 міститься секрет перемоги над страхом. Давайте подивимось і послухаємо.
«Біблія – тобі»: «Як перемогти страх» Петро Стахов, пастор-місіонер, м. Бердичів
Я люблю тебе квартет «Нове життя», Київ
Найстрашніший біль – той, який не вимовиш,- казав хтось із великих. Одна з причин страху – самотність. Незважаючи на безліч людей навкруги, дуже часто нам немає з ким поділитися своїми проблемами та переживаннями.
Гості наступної рубрики стверджують, що мають Друга, який вислуховує і допомагає за будь-яких обставин. Назва їнього вокального гурту – «Авен-Єзер» — перекладається «До цього місця допоміг нам Господь».
В часи тривог гурт «Авен-Єзер» (День подяки)