Твоє Життя випуск 204. Доля

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 20 Окт. 2011 г.
Твоє Життя випуск 204. Доля

За словами Платона: «Доля – це шлях від невідомого до невідомого». Тема програми: «Доля», і сьогодні ми дізнаємося про її творців.Як висловився один із сучасників: «Навіть у найгіршій долі є можливості для щасливих змін». Незрячі герої наступної рубрики поділяться досвідом, як їхнє життя повернуло в русло щастя. Знайомтесь: подружжя Охапкіних.
«Твій час»: «Щасливі інваліди», Олександр та Раїса Охапкіни, м. Вінниця
Роблячи вибір сьогодні, ми створюємо своє майбутнє, яке стане минулим і назветься долею. Що впливає на її перебіг? Чи можна керувати своїм життям? На ці та інші запитання відповість рубрика «Біблія — тобі».
«Біблія – тобі» : «Доля від Господа», В’ячеслав Данильченко, служитель церкви «Добрий самарянин», м. Вінниця. «Твоя духовна скарбниця»: Щастя є! Гурт «Жива краплина»
«Твоє поетичне слово»: Мені б зорю
Кілька разів у житті ми стаємо перед вибором, коли прийняте рішення визначає всю подальшу долю і за тебе ніхто цей вибір не зробить. Життя швидкоплинне. Не встигнеш і оком моргнути, як воно мине. Обери правильний шлях сьогодні і ніколи не шкодуватимеш за втраченим минулим. Бог пропонує Свої благословення. Бажаємо успіхів та перемог!