Твоє Життя 192. Дружина — покірна помічниця

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 23 Май. 2011 г.
Твоє Життя 192. Дружина — покірна помічниця

Твоє Життя випуск 192. Дружина — покірна помічниця.
Єдиний спосіб допомогти собі – це допомагати іншим. Вітаємо вас, шановні телеглядачі. Сьогодні ми розкриємо тему помічників. Уся програма стосуватиметься переважно дружин. Отож, шановне жіноцтво, запрошуємо до перегляду!
Ми прийшли у цей світ, щоб допомагати один одному у подорожі по життю. – Саме таким правилом керується більшість християн. Такі ж погляди має і наша землячка – Покиньчереда Марина. Чи добровільно вона покоряється своєму чоловіку, — дізнаємось за мить.
Твій час: «Любити – отже , підтримувати» Марина та Роман Покиньчереда, м. Вінниця
У важку хвилину завжди цінніша золота – підтримка. Рубрика «Біблія — тобі» допоможе зрозуміти, як саме потрібно підтримувати і допомагати, і хто має виконувати основну роль, а хто – другорядну. Об’єктом досліджень стало подружжя Данильченків. Спілкуємося з головою сім’ї.
Біблія — тобі: «Голова і шия», Олег Данильченко – проповідник-євангеліст, м. Вінниця
Найблагородніший прояв серця – безкорисна допомога. Отож, шановні, телеглядачки, будьте уважніші до своїх чоловікІв, тоді і з їхнього боку помітите безліч приємних несподіванок. Любіть і поважайте один одного. І нехай ваші кохані будуть найціннішими для вас!