Твоє Життя випуск 187. Шкала пріоритетів

Поделитесь с друзьями данным видео

Опубликовано: 11 Апр. 2011 г.
Твоє Життя випуск 187. Шкала пріоритетів

Твоє Життя випуск 187. Шкала пріоритетів: спочатку духовне, потім фізичне.
«Твій час»: «Рішення залишити спорт – це крок до глибшого пізнання Бога». Павло Голіков (м. Мінськ, Білорусь), досягнув звання майстра спорту Республіки Білорусь.
Здобув професію архітектора. В один час зрозумів, що спортивна кар´єра віддаляє його від пізнання Бога. Він прагнув знайти смисл життя і примножити духовні цінності, а тренування займали весь вільний час. Тому юнак свідомо відмовився від професійного спорту, щоб не втратити інтерес до віри в Бога. Ніщо не повинно панувати над людиною: навіть те, що на вигляд зовсім безневинне.
«Біблія – тобі»: «У християнина на першому місці стоїть Бог», — проповідує Андрій Вурсіченко (м. Вінниця).
Віра в Бога впливає на всі сфери людського життя. Ми доводимо її, роблячи добрі справи людям. Все потрібно робити не інакше, як з любов’ю до Господа. Знак любові має бути на всіх наших справах. Безперечно, бути християнином – це великі вимоги, але переваг – не менше. Ти живеш у мирі з собою, не грішиш – тому не маєш докорів сумління, маєш ціль життя, приносиш щастя іншим і насолоджуєшся спілкуванням з Богом та людьми. Відчуття того, що тебе любить Сам Всевишній надихає, окрилює і спонукує до добра.