Твоє Життя випуск 105. Родинне щастя

Твоє життя

Твоє Життя випуск 105. Родинне щастя.
У цьому випуску ми підготували для вас різноманітну інформацію про родинне щастя. Сподіваємось, що ви зможете цікаво і корисно провестИ час за переглядом таких матеріалів.
Єдина підстава для створення щасливої сім’ї – взаємне кохання. Саме кохання оберігає сім’ю від розпаду і робить її острівцем безпеки і стабільності у нестабільному жорстокому світі. Скільки різноманітних оповідань, пісень і просто розмов присвячені цьому хвилюючому почуттю. Хтось влучно сказав, що кохання – це рішення віддати себе, свої почуття для однієї людини, щоб цю людину зробити щасливою.
Твій час: «Щасливі разом» Юрій та Світлана Маняк, м. Вінниця
Під час вінчання молоді обіцяють любити одне одного і в горі, і в радості, у здоров’ї, і в хворобі, під час благополуччя і у час скрути, зберігати подружню вірність і кохання аж доки смерть не розлучить їх. Усе це звучить досить зворушливо. Дехто з присутніх на вінчанні від хвилювання починають плакати. Однак пізніше виявляється, що кохати у горі і під час скрути не так просто. А зберігати подружню вірність навіть не модно. І все ж, без цього родинного щастя не побудуєш.
«Біблія – тобі»: «Секрет сімейного щастя» Олег Данильченко, бакалавр богослів’я, м. Вінниця
Про любов пишуть, любов оспівують. Про любов мріють, любов знаходять. Нажаль трапляється так, що любов гублять. Як не допустити цього, як прожити в коханні усе життя?
Твоє поетичне слово: Любов не свято у календарі
Любов небесна Тетяна Шилова, м. Київ (Фестиваль надії-2007)

Смотреть Твоє Життя випуск 105. Родинне щастя онлайн.

Поделитесь с друзьями данным видео

Комментарии:Посмотрели видео! Пожалуйста, оставьте комментарий.Фильмы

Проповеди

Передачи

Музыка MP3 ONLINE

Мультфильмы

Мы Вконтакте

Каждый день новые интересные новости и видео.

В контакте